כללית ON-LINE

יש איזה קטע עם קופ"ח .
את מתקשרת למרפאה, מפנים אותך למוקד, את מתקשרת למוקד מפנים אותך למרפאה , וגם אחרי שנתנו לך להקיש על מליון אופציות במענה הקולי הממוחשב.
על פניו – לקבל מרשם למשחת עיניים יותר מורכב ומסובך מלהמציא את הגלגל מחדש.

הוזמנתי לאירוע ההשקה של קופ"ח כללית, בו הושקו שרותי האון-ליין היחודיים:
1. רופא ילדים און-ליין,בסמארטפון .
אני גרה בחור, בחיי , אצלנו אחרי 19:00 אין רופא ילדים, אין מוקד חירום אין כלום. אם ילד העלה חום היסטרי , צריך לנסוע איתו 45 דקות עד למיון בשניידר.
לא תענוג .
השירות מאפשר לרופא ילדים מומחה לקבל את הפנייה שלי באמצעות שיחת וידיאו בסמארטפון  ובמידת הצורך, לשגר מרשמים , או הפניה למיון .

2.סרטוני הכנה לבדיקות  – תקשיבו , זה גאוני .
הרופא הפנה אתכם לבדיקה?
רוצים לדעת מה יהיה בה? איך היא תתבצע? מה ההכנות הנדרשות לפני ? תוצאות אפשריות?
קבלו – ערוץ ה you tube  של הכללית. בלי קשר לזה, ילדים מאוד אוהבים את הדמות של חמודי מהכללית ,וזה יכול להיות אחלה סרטון עם ערך מוסף עבורם!

למשל, הסרטון הזה  , שמסביר כל מה שצריך לדעת על סקירת מערכות .

3. מרשם מידע  – זה שירות מיוחד עבורי, בדוק!
אני מגיעה לרופא , נבדקת ויוצאת עם מליון דפים ומילים שבאותו הרגע נדמה היה לי שהבנתי , אבל עד שאני מוציאה את הפון כדי להרגיע את אבא שלי שאני לא אקבל גידול בראש מהמיגרנה הזו , הכל נשכח ..
שירות מרשם מידע – מאפשר לי לקבל למייל את האבחנה ומידע על התרופות שרשם לי הרופא , הכל במסמך מפורט ומתוקף , שיעשה לי סדר בראש.
אגב, זה היה באמת רק מיגרנה.. הייתי זקוקה לשינה טובה .

4.זימון תורים , חידוש מרשמים , הדפסת אישורי מחלה  , הכל נמצא בתוך התיק אישי שלי  , ואני יכולה להדפיס אישור מחלה למשל מלפני שבועיים אם נניח , הבת שלי ציירה על המקורי .. רק אומרת..

לסיכומו של עניין , כללית באמת עושה מאמץ לבוא לקראת ההורים, שכן השירותים הללו נותנים מענה לכל הביקורים הלא רצויים, המנהלתיים והמיותרים במרפאה .
בהחלט שאפו .

ליאור וולף -ראש אגף רפואה מקוונת

ליאור וולף -ראש אגף רפואה מקוונת

באותו הערב , הזמנו גם להשתתף בהרצאה מרתקת מפי אפרת לקט ועדי הרפז ,הן מפעילות את המותג MOMDAY , שהמוטו שלהן הוא שאמא טובה היא אמא שטוב לה.
בהרצאה קיבלנו כלים מעשיים לניהול זמן נכון , כזה שמשאיר גם זמן לעצמך כאמא.
שווה להכנס לאתר ולהתרשם. אחלה טיפים ורעיונות . שווה ביותר.

אפרת לקט ועדי הרפז

אפרת לקט ועדי הרפז

אודות דנה אדוט