שירות "ביקור בריא" במאוחדת

 

אני יודעת שטיפת חלב נותנת מענה לילדים מגיל לידה ועד גיל 5.
עם זאת , רובנו מכירים את טיפת חלב כמרכז חלוקת החיסונים , ולכן לקראת גיל 2-3 הרבה אמהות לא טורחות להגיע למעקב ההתפתחות שבטיפת חלב, וחבל .
מאוחדת הגדילה לעשות והשיקה בחודשים האחרונים את שירות ביקור בריא , הנותן מענה מגיל לידה ועד גיל 6 ולא מחליף את המעקב בטיפת חלב.

אז מה ההבדל? מה הם היתרונות בשירות? 

1. מגיעים לביקור בריא אצל הרופא המטפל הקבוע
נכון, זה יפה שבטיפת חלב מגיע רופא ילדים מאיזשהו בית חולים במחוז, אבל זה לא הרופא הקבוע, זה שמכיר את הילד ואת המשפחה .

2. שעות קבלה נפרדות
אני מודה שאפילו ילד חולה לא כדאי לפעמים להוציא לקופת חולים, עם כל מבחר הוירוסים שמסתובבים שם , על אחת כמה וכמה ילד בריא.
לביקור בריא יש שעות קבלה נפרדות בהן אין ילדים חולים במרפאה.

3. חלון זמן מורחב
תאמת , בדקתן פעם כמה זמן אתן יושבות בפועל אצל הרופא? אני מעידה שזה בין 5-7 דקות במקסימום . הרופא מקבל לידיו ילד חולה וצריך לטפל בבעיה כרגע , אין לו זמן לעבור על כל אחד ואחד מתהליכי ההתפתחות התקנים כרגע .
בביקור רופא מוקצב לכל ילד כ30 דקות שלמות , בהן מעבר לבדיקת מצבו הפיזי וההתפתחות המוטורית , ניתן דגש גם על נושאים בדרך כלל לא היינו מעלות אצל הרופא – גמילה מטיטולים ,ממוצץ. הרגלי אכילה ושינה  , בעיות התנהגות וכדומה.
ביקור בריא
האמת שהתרגלנו ללכת לרופא כשהילד "חולה"  ,וברוב המקרים , אצלי בכל אופן , האבחנה היא תמיד ויראלי. שזה כשלעצמו מעצבן נורא .
אבל מאוחדת העלתה על פני השטח את הצורך להגיע לרופא גם כשבריאים ואולי זה אפילו חשוב יותר, כי הוכח כבר מעל לכל ספק שהורים מודעים יותר הופכים להיות הורים שמאפשרים אורח חיים בריא יותר לילדיהם וכך מונעים בעצם מחלות כמו סוכרת , מחלות לב וכלי דם , השמנה חולנית , הפרעות התנהגות רגשיות והרגלי אכילה ושינה מעכבי התפתחות.

אז מי זכאי לשירות בעצם ?

את השירות התחילו להציע ללקוחות בחודשים האחרונים, כרגע לאותם לקוחות שרשומים תחת 180 רופאי הילדים של מאוחדת שעברו את ההכשרה המתאימה.
במאוחדת מצפים שבעתיד כל רופאי הילדים של הקופה יתנו את השירות הזה ללקוחותיהם הקטנטנים אבל עד שכל 400 רופאי הילדים של מאוחדת יקבלו את ההכשרה המתאימה , ניתן להזמין תור ב*3833  לרופא ילדים אחר מהמחוז לטובת ביקור בריא.
ואם עדיין אתם רוצים שרופא הילדים הקבוע שלכם יקבל אתכם לביקור בריא , והוא לא עבר את ההכשרה המתאימה , מותר לכם לפנות אליו ולבקש ממנו לאפשר לכם את השירות הזה !
השטח מדבר חזק יותר ובועט יותר ומשפיע יותר מהכל! נצלו את הכוח ודרשו את מה שמגיע לכם.

ביקור בריא2

לעמוד הפייסבוק של מאוחדת  – לחצו כאן
לאתר האינטרנט של מאוחדת  – לחצו כאן
לסרטו הסבר על שירות ביקור בריא  – לחצו כאן

והכי חשוב??
שנהיה בריאים!

**פוסט חסות באדיבות קופ"ח מאוחדת**

אודות דנה אדוט