חיתולים , חיתולים מכל הסוגים !

האמת שכל הדרך לאירוע של האגיס אמרתי איזה מזל שקיבלתי כבר פטור מחיתולים חד פעמיים ! אצלי הכי קטן , הנסיך בן ה3.5 כבר גמול יום לילה שנ"צ ובריכה ( תתפלאו, יש הרבה קומבינציות של ילדים ש"גמולים" חוץ מ..) ולכן אני מצליחה להעביר את הימים שלי מבלי לחפור אחרי מבצעים שווים על טיטולים ברשת.
אגב, יש מלא מבצעים עכשיו לקראת החגים, כאילו שהפארמים עלו על כך שכל האמהות מבקשות לחג ארבע חבילות טיטולים במקום שישיית כוסות . ברור.

בכל מקרה ,הגענו לאירוע וקיבלנו סקירה על כל סדרות ההאגיס הקיימות , אני מודה שלא הרבה נגע לי בנקודות הקשב כי באופן טבעי מה שלא מאוד נוגע אליך אתה קצת מסנן , אבל עדיין , אני שליחת הקוראות שלי , ולקחת על עצמי משימה , לתת לכן לפחות שלוש שורות מידע על כל אחד מהמוצרים של האגיס!
וגם זה ממש טוב לידע כללי בכל שיחת סלון או רשת שאתן משתתפות בה .
נתחיל ?
יאאלה:
1. Huggies Little Babies – סדרת החיתולים המתאימה לתינוקות מהיום הראשון ועד 3 חודשים , או לפגים קטנטנים.
לסדרה יש "מוצר דגל" שנקרא: "החיתול הראשון שלי" במידת NB המותאם במיוחד לשבועיים הראשונים של הרך הנולד,שמיוחד בזכות פתח ייחודי לחבל הטבור שממילא מעביר אותנו למצב אזעקת חירום, או בשמו המלא "איך אני אסגור לו את החיתול על הטבור??!??! מה ?? זה יתלוש לו !!!!"
בנוסף, לחיתולים  בסדרה זו סמן רטיבות המשנה את צבעו כשהחיתול רטוב והגיע זמן ההחלפה וכיס אחורי המסייע ללכידת יציאות רכות באזור הגב, מה שמוכר בשפת האמהות כ"קקי-גב"
ניתן להשיג במידות NB , 1  , 2

IMG-20140909-WA0009

שימו לב, זה הטלפון שלי.  ועכשיו תתארו לכן תינוק כזה קטן... לא יודעת , אני כבר שכחתי איך זה מרגיש.

שימו לב, זה הטלפון שלי.
ועכשיו תתארו לכן תינוק כזה קטן… לא יודעת , אני כבר שכחתי איך זה מרגיש.

2. Huggies Freedom+ – באמת שאין הרבה מה להרחיב על זה , אני מניחה שכל אמא מכירה , ניסתה, אוהבת, ומשתמשת.
אפילו שפעם נקרע לה הסקוצ' ופעם "ברח לה בלילה והיא קמה רטובה עד הצוואר" . בסופו של דבר העם החליט והעם קבע ומשנת 2000 האגיס הוא מותג החיתולים הנמכר והמוכר ביותר בישראל.

3.Huggies Boys & Girls – בואו רגע נדבר בפתיחות בסדר?
מבחינה אנטומית , בנים מרטיבים בחלק אחד בחיתול ובנות בחלק אחר. פשוט ככה.
אז למה שלא יהיה חיתול שמתמחה באיזור ספיגה מוגבר במיוחד לפי מין הילד?
אוקיי, אז יש.
לא יודעת להעיד על טיב המוצר, כי לא ניסיתי אותו על אף אחד מילדיי, אבל מי שניסתה אמרה שהעיצוב מהמם והילדה התלהבה ממנו , ועדיין הספיגה הייתה פחות טובה מHuggies Freedom+

Huggies Little Swimmers.  4  ו חיתולי הגמילה Pull ups – שהם מוצרים "משלימים" לבריכה ולים ולתקופת הגמילה.
בחיתולי הגמילה יש פטנט של ציורים שנמחקים כשילד מרטיב וכך בעצם יכולים לעזור לילד לבדוק את מידת הצלחתו בתהליך הגמילה. מצויין !

DSC_5837

ולא דיברנו עדיין על המגבונים המבושמים והלא מבושמים , אבל שוב, באמת שכולן מכירות ומשתמשות כבר, אין לי ספק.

אז איך מכינים טיטול?

באירוע של האגיס הכנו טיטול!
טוב, לא ממש הכנו , יותר עברנו סדנא שמסבירה על החומרים שנמצאים בטיטול  , הצלחנו להשתעשע מעט בהכנת טיטול , אני מבטיחה לכן שמה שכן הצלחנו להרכיב בסופו של דבר לא היה במצב שמיש , אבל כן למדנו שלהאגיס יש חומר שסופג תוך פחות מ10 שניות כמות של כמעט 200CC נוזלים  , שזה הרבה נוזל במעט זמן, וזה מאוד חשוב!

יש עוד מלא סוגים שונים של רכיבים מאחור. טירוף.

יש עוד מלא סוגים שונים של רכיבים מאחור. טירוף.

למדתי שכל טיטול מורכב מיותר מ20 חומרים שונים שחלקם נראים פשוטים אבל הם בעצם סוג של מוצרי-על שעושים דברים נורא חשובים ומורכבים בשמירה על הישבנים הלבנבנים של הקטנים שלנו.
את החיתול שאני הרכבתי בחרתי שלא לצלם פשוט כדי להשאיר אתכן רק עם המידע המועיל והחשוב על החיתול מבלי לפוצץ לכן את הבועה שאני סוג של סופר-אמא.. בואו רק נחליט שהתמונה שלי עם אולגה יותר אטרקטיבית מאשר הניסיון הנואש שלי לייצר חיתול Hand-Made   אוקיי?

אין כמו ג'ינג'יות!

אין כמו ג'ינג'יות!

 

 

 

לסיכום ,יש דברים שרק הזמן יכול ללמד , ורק הניסיון. ויש דברים שאחרי הרבה זמן והרבה ניסיון את אומרת לעצמך , אוף , חבל שלא ידעתי קודם.
לא נורא , אני פה כדי להפיץ את הבשורה בשביל הקוראות שלי.
אין בעד מה בנות.
באמת.
יאאלה , יום ראשון , תנו לעבוד קצת!

ועכשיו בחיוך ממש מוגזם! אני !

ועכשיו בחיוך ממש מוגזם! אני !

אודות דנה אדוט