בר המים החדש של מי עדן במחיר מיוחד!

מים מינרליים זה מצרך מבוקש במרבית הבתים בישראל , ורוב האנשים שסוחבים שישיות מים מהסופר כבר הבינו באיזשהו שלב שעדיף להחזיק בר מים בבית.
יש את הברים הבסיסיים שזה מים בטמפ" החדר ורק ברז למזיגה, מאידך יש את הברים המתקדמים שכוללים מים רותחים או צוננים  , ויש את אלו עם הגבלת הכמות שעוזרת במיוחד כשיש ילדים שניזונים מת"מל וצריך למלא כמות מדוייקת בטמפ מדוייקת, וזה באמת מאוד מאוד נוח.

לאחרונה הושק בר מי עדן חדש שמוזג גם סודה!

_MG_1774_ral9003_white

קצת מידע ורקע על בר המים Eden Pure Soda מתוך האתר של מי-עדן :
הדור החדש של הברים הביתיים למים מסוננים איכותיים, צלולים וטעימים בסטנדרט משודרג שלא הכרתם. בר המים מאפשר מזיגת סודה בנגיעת מסך ישירות לכוס, או לבקבוק. מים איכותיים, קרים, חמים או אקסטרה חמים.
ניתן לבחור בין 3 רמות הגזה: עדינה, בינונית או חזקה. שתהיה בדיוק כמו שאתם אוהבים.
מיכל הגז של הסודה הינו חלק אינטגרלי מהבר, ולמעשה הוא מאוחסן בתוך הבר, כך שאינו בולט ממנו, אינו נראה לעין, והכי חשוב – ניתן להחלפה עצמית בקלות רבה.

הבר מציג חידוש נוסף: הבר היחיד עם מסך מגע צבעוני מלא, מסך מגע אמיתי, ללא לחצנים חיצוניים. מסך המגע מאפשר, למשל, שימוש ב-אפליקציית .My Cup האפליקציה מאפשרת לכם להגדיר את כמות המים והטמפרטורה האישית לפי השימוש שלכם, לכל אחד מבני המשפחה. כך לילדים תהיה כמות וטמפרטורה מוגדרת, וגם להורים ואפילו לבקבוק התינוק.

חידוש נוסף שהבר Eden Pure Soda מציג הינו מיכל מים פנימי, בר המים יכול להיות נייח, כמו כל המכשירים הקיימים בשוק, או לנוחיותכם נייד. הבר מאפשר לכם לבחור עצמאית האם ברצונכם להתקין את הבר ולחבר אותו לזרם המים, או לחילופין לבחור להפעילו במצב "נייד" ולהשתמש במיכל הפנימי שבמוצר. המשמעות היא שלא חייבים לבצע התקנה מלאה למוצר, לא חייבים להשאיר את המכשיר רק במקום אחד, והבר יכול להתאים גם לשוכרי דירות, סטודנטים או למי שסתם לא רוצה שהבר יותקן במקום נייח וקבוע. הבחירה בין מצב מיכל פנימי למצב חיבור קבוע הינה בחירה קלה, פשוטה ומהירה במסך המגע של המוצר.

כל החלפים המתכלים (מסנן ונורת UV) ניתנים להחלפה עצמית, פשוטה ונוחה.

עומד בדרישות התקן הישראלי 1505-1 לסינון וטיהור מי השתייה.

productpage-bigpicture_0002s_0002_soda_burnfront_red (1)

חתיך אש..

הטכנולוגיה המתקדמת והמפנקת הזו מוגשת לכם במכשיר קומפקטי, מעוצב להפליא, עם מסך מגע צבעוני וידידותי למשתמש, שיתמזג בכל מטבח כפריט עיצובי משלים.

וכמה מילים ממני:
גילוי נאות, אני לא מחזיקה בר של מי עדן בבית , ולא של חברה אחרת. אני מאלה שסוחבים בקבוקים בשישיות או ממלאים מהברז.
אפשר להתווכח עוד על איכות המים מהברז בישראל, ומה עדיף מים מסנן או מבר של מינרליים או בכלל מהברז, הכל נכון ורלוונטי לכל אחד בנפרד.
ועדיין על משהו אחד אי אפשר  להתווכח.
גופנו בנוי מ80% של מים , והמים הם הדבר הכי חשוב להתפתחות נכונה ובריאה של הגוף, המוח העצמות ובכלל כמות המים שאנחנו שותים משפיעה באופן ישיר מוכח וברור על הבריאות שלנו.
אם נקפיד לצרוך מספיק מים בכל יום נוכל להבטיח לגופנו תנאים טובים יותר למען בריאותנו.
אם נשלב גם פעילות גופנית מותאמת ליכולות שלנו ותזונה נכונה , וואו, בכלל אנחנו על הגל!
יש לנו גוף אחד שעליו אנחנו האחראיים הבלעדיים, בואו נשמור עליו !

 *מחיר  Eden Pure Soda
מחיר רגיל 87 ₪  (מחיר מלא – 3132 ₪ )

לקוחות מאמא גורו במחיר של 82 ₪ (2952 ₪ )

המחיר כולל עוד בלון של סודה

וגם מתנה – שובר של 400 שח לקניות בנעמן/ורדינון הרשמה לדיל פה: http://www.meyeden.co.il/campaigns/mama-guru/

 

 

 

 

 

אודות דנה אדוט