בקיעת שיניים אצל תינוקות

**פוסט צרכנות**

בתחילת 2015 יצאה אזהרה חמורה על שימוש בתכשירי ג'ל לשיכוך כאבי בקיעת השיניים אצל תינוקות , המכילים לידוקאין ובנזוקאין.
תכשירים אלו יכולים לגרום לתופעת לוואי חמורה ונדירה בשם מתהמוגלובנמיה ( חתיכת שם..)
בכדי לא להכניס את ההורים הצעירים ללחץ, הוזמנתי להרצאה בנוגע למוצר טי'גל שגם שמו השתרבב לשיח הציבורי בטעות נוראית, שכן טיג'ל אינו מכיל לידוקאין ובנזוקאין.

קצת מידע על המוצר :
טיג'ל, הינו ג'ל המיועד לכאבי צמיחת שיניים היכול לספק הקלה מהירה וממוקדת בכאבים הנובעים כתוצאה מבקיעת השן.

טיג'ל ג'ל הוא תכשיר רפואי המשכך כאבים, אנטיספטי (מחטא) ומרגיע תסמינים הקשורים לצמיחת שיניים. הוא פותח במיוחד כדי לספק הקלה והרגעה מקומית בחלל הפה.

  • מתאים לתינוקות מגיל 4 חודשים
  • מחטא ומפיג כאבים
  • שקוף וטעים
  • אינו מכיל סוכר ועל כן אינו מזיק לשיני התינוק
  • נח לשימוש

בכל מקרה לא להשתמש יותר מ6 פעמים ביום.

banner_inner2-867x182

סיפור אישי ..

כשהתאומים שלי נולדו והתחילו להצמיח שיניים בסביבות גיל 7-8 חודשים , הופתעתי לגלות בוקר אחד שהבן, הידוע בכינויו #1 , פשוט הצמיח שן במהלך הלילה.
הוא לא בכה, ולא התלונן , הוא כן רייר כמויות שלא היו מביישות כלב לברדור בוגר, אבל עם כל הדברים הללו התמודדתי בהכנעה והודיתי לאל שהילד מצמיח שיניים כמו פטריות אחרי הגשם.
שמחתי מאוד שזה כבר בקלות יחסית ובישרתי לכל מי שרק רצה לשמוע שהשן הראשונה בחוץ. התגובות היו בין מבט משתומם האומר "מה זה מעניין אותי?" לבין "וואו מזל טוב!" לבין "מממ… חמסה טפו אל תפתחי פה לשטן"
עוד לא הספקתי לומר איימן הו דיר גאד, והתאומה שלו , הידועה כ #2 התחילה להצמיח שיניים גם.
מה להצמיח?
גדלו לי קרניים על המצח כבר, העיניים שלי הפכו כבויות עם שקיות והסתובבתי כמו זומבי בעבודה , תוך כדי שאני ממלמלת לעצמי "תיכף זה נגמר.. תיכף זה נגמר.."
אז זה לא נגמר.
לקח לנסיכה הזו 4 חודשים שלמים של בכי קורע לב בלילות , גלונים של רוק , היא נשכה ולעסה כל מה שהגיע ברדיוס של 10 סמ מהפנים היפות שלה, תלשה לי חצי משיער הראש ולעצמה את רובו, מהכאבים..
היא הייתה מכרסמת את המיטה בלילה והשאירה עליה סימני גירוד לכל אורכה, היא בכתה ולא אכלה וירדה במשקל ובעיקר הייתה מאוד מאוד מסכנה. וגם אני .
אחרי 4 חודשים, קצת לפני גיל שנה , תוך כדי שאני ברוטינת הבוקר בודקת לה את החך התחתון לגלות את הבקיעה המיוחלת, היא סגרה לי על האצבע ביס ופשוט חוררה לי אותה. מלמעלה.
הילדה הצמיחה בלילה אחד את 4 השיניים העליוניות במכה .
אז נכון שהיה שם קונפטי וצהלות לא מוסברות שלי , התקשרתי לכל העולם לבשר שהילדה סוף סוף הוציאה שיניים , ואז חמותי האהובה שהאזינה בסבלנות לסיפורי הזוועה של החודשים האחרונים שאלה בטבעיות :"למה לא הבאת לה אקמולי פשוט ? זה משכך כאבים.."
וואלה..
לא חשבתי על זה אז וסבלתי נורא מהבקיעה הראשונה שלה.
מאז התאומים, דרך השלישית ועד הרביעי והאחרון שלי , בכל פעם שהיו כאבים של בקיעת שיניים נתתי נורופן או אקמולי דרך הפה, לשיכוך הכאבים.
ההמלצה שלי בכל מקרה לגבי משככי כאבים היא לתת רק בערב לפני השינה ובמשך היום והצהריים להסתפק בנשכנים או שלוקים קפואים .
הפתרון של טיג'ל יכול להיות נפלא למי שלא תבחר במשככי כאבים כמוני, ועכשיו עם ההבהרה על רשימת המרכיבים , אדרבא, יותר קל ונגיש .

main-frame-baby-img

למידע מלא על תהליך צמיחת השיניים , שאלות ותשובות ובטיחות השימוש במוצר, נא לחצו כאן.

שיהיה לנו יום שמח ומלא חיוכים !

אודות דנה אדוט